.

.

15 maja 2014

Brand news plans for the summer!

Hej wszystkim!
No to jak każdy z Was wie zbliżają się moje upragnione wakacje. Ja już nie mogę się doczekać końca roku szkolnego i wyjazdu w różne zagraniczne miejsca. W tym poście postanowiłam trochę przybliżyć wam moje wakacyjne plany.
W połowie lipca jadę na czternastodniowy obóz harcerski. Nasz tego roczny obóz znajduję się w miejscowości Wilkowice, a obozowisko to nosi nazwę Wilczysko.W tym roku jednak nie będziemy
spać w namiotach, lecz w siedmioosobowych domkach. Mam nadzieje, że tego roczny obóz będzie
nawet jeszcze lepszy niż poprzedni!

 
Na początku sierpnia zapowiada się kolejny wyjazd do Włoch!
Jeżdżę tam do mojej cioci, która mieszka i pracuję tam już 8 lat.
 Mieszka ona w malutkiej miejscowości zwanej Corleone. Kiedy tylko znajduję się na Sycylii w tym małym, ale ślicznym mieście jestem prze szczęśliwa!
 Nie da się tego opisać zwykłymi słowami!
 Mimo, iż nie znam stu procentowo języka to i tak czuję się tam jak w domu. Jak już mówiłam to miasto nie jest zbyt duże, ale mimo tego nie da się w nim nudzić. Jest tam na prawdę dużo rzeczy do zobaczenia.

 
Londyn! Tak, to coś co kocham tak bardzo jak mój ojczysty kraj. Jeżdżę tam bardzo, bardzo często, a mimo to nie nudzi mi się tam. Właśnie w Londynie pracuje mój tata, do którego razem z mamą jeździmy prawie co roku. Niestety w tamte wakacje nie zagościłyśmy tam :/
Mimo tego, że to miasto kocham tak jakbym się tam urodziła, raczej nie chciałabym tam mieszkać, nie jedno krotnie rodzice próbowali mnie namówić do wyjazdu na stałe do Londynu. Ja i tak nie będę i nie byłam przekonana do wyjechania tam i rzucenia wszystkiego od tak.
 Trochę zboczyłam z tematu, ale wracając.. Mam nadzieje, że w te wakacje uda mi się kolejny raz wejść na London Eye. Byłam tam raptem trzy razy, ponieważ te okropne kolejki jednak mnie zniechęciły. Sądzę, że uda mi się zwiedzić o wiele, wiele więcej miejsc niż poprzednim razem!

 
A do wakacji zostało już tylko- 31 dni!

6 komentarzy:

 1. Te drugie zdjęcie jest śliczne :*
  Bardzo dobrze się czyta ten post ogólnie fajny pomysł na niego pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń
 2. Śliczne zdjęcia,obserwuje i zapraszam do mnie http://yes-lovemoneyparty.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 3. Zazdroszczę wyjazdu do Włoch *.*
  Ja byłam jeden raz w Londynie i muszę przyznać, że to cudowne miasto ;)
  Mój blog [KLIIK]

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak! Dla mnie też to coś cudownego! :3

   Usuń