.

.

3 czerwca 2014

O wycieczce..Witajcie kochani! :3 Już wczoraj miał się pojawić post pt. relacje z wycieczki, a może raczej pielgrzymki? Jednak nie udało mi się to, ponieważ uwierzcie mi byłam naprawdę strasznie zmęczona. Szczerze? Kiedy tylko przyszłam położyłam się na łóżku i po 30 minutach zasnęłam. W końcu teraz przy gorącej herbatce mogę się skupić i napisać post. Nie ma co opowiadać o samej wycieczce, ponieważ zdaje sobie z tego sprawę, że było by to bezsensu.
Początkowo wycieczkę rozpoczęliśmy wizytą w Częstochowie na Jasnej Górze. Muszę wam powiedzieć, że było tam fajne. Pewnie każdy z was kiedyś był w Częstochowie i wie jak tam jest.
W powrotnej drodze pojechaliśmy także do miejscowości Gidle, gdzie byliśmy w Kościele i słuchaliśmy jakiejś opowieści i kupowaliśmy pamiątki.

A co to za wycieczka bez szaleństw w autokarze i puszczania muzyki.
Było naprawdę świetnie! Spędziłam naprawdę miło czas z przyjaciółmi, oczywiście trochę relaksu nie zaszkodzi. Na pewno nie żałuję, że pojechałam.

 
Zdjęcia nie są nie wiadomo jak śliczne, ale i tak jak na taką pogodę jaka wczoraj była wyszły nawet dobrze.

9 komentarzy:

 1. U mnie w szkole również była organizowana wycieczka do Częstochowy, ale ja na nią nie jechałam ;) Jadę już jutro do Słowacji :) Świetne zdjęcia!
  Wpadnij do mnie, a jeśli Ci się spodoba to możesz zaobserwować ;)
  http://kikaa-blog.blogspot.com - kliik!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Mam nadzieję, że wyjazd będzie udany!
   Życzę miłej zabawy! :D
   Sama kilka razy byłam na Słowacji i przyznam, że jest tam na prawdę fajnie! :3

   Usuń